Zespół Szkół Specjalnych nr 85 im. Eunice Kennedy Shriver 

ul. Elektoralna 12/14

00-139 Warszawa

tel./faks sekretariat: (22) 620 57 72 

tel.: kierownik gospodarczy: (22) 620 65 35

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                                                    PRACOWNICY ADMINISTRACJI:

 

L.P. IMIĘ I NAZWISKO: STANOWISKO:  ADRES MAILOWY:
1. Sławomir Lachowski kierownik gospodarczy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Iwona Turemka sekretarz szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Justyna Pysiewicz sekretarka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Artur Polkowski specjalista ds.technicznych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5. Lidia Mróz kasjer Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6. Jacek Topczewski pomoc administracyjna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.