Aktualności

W dniu 24 maja uczniowie Szkoły Podstawowej i Przysposabiającej do Pracy wzięli udział w całodniowej wycieczce do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Wycieczka była bardzo udana, dopisała zarówno piękna pogoda, jak i mnogość atrakcji jakie oferował Bałtów. Uczniowie zwiedzili JuraPark, muzeum jurajskie, Sabatówkę oraz park rozrywki z licznymi karuzelami i trampolinami. Największą atrakcją był udział w zoo safari - uczniowie jadąc żółtymi autobusami oglądali z bliska zwierzęta żyjące na dużym, trawiastym terenie. Widzieli żubry, daniele, jelenie, antylopy, dziki, strusie i wielbłądy. Przejazd autobusami uzupełniony był ciekawą pogadanką przewodnika. Po tak wielu atrakcjach obiad wszystkim smakował. Na zakończenie wycieczki uczniowie mieli możliwość zakupu ciekawych pamiątek.
Wycieczka bardzo się wszystkim podobała.

  

© 2022 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl