Aktualności

×

Uwaga

Nie udało się skonwertować źródłowego obrazu.
Wystąpił problem z przetworzeniem Twojej galerii. Sprawdź czy wskazałeś poprawny folder oraz czy zawiera on prawidłowe grafiki.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Marii Gwizdak na Bielanach. Jego celem jest promowanie twórczości teatralno – muzycznej osób z niepełnosprawnością. Tegoroczny przegląd odbywał się pod hasłem „Barwy jesieni…

Naszą placówkę reprezentowały trzy zespoły:
ISKIERKI z inscenizacją piosenek „Deszczowa piosenka” oraz „Kolorowe listki” przygotowaną pod kierunkiem pań Haliny Danielak i Katarzyny Żółtowłos.

MUZYCZNO – TEATRALNY Elektoralna 85 z inscenizacją taneczno- muzyczną „W październikową noc, w święto duchów” przygotowaną pod kierunkiem pań    
Kingi Kasior-Walczak, Magdaleny Fuks, Adrianny Podpory i Katarzyny Strzelec

•  ETNO – FOLK Elektoralna 85 z inscenizacją taneczną „Dzień w ogrodzie”przygotowaną pod kierunkiem pań Elżbiety Pędzich oraz Joanny Narkiewicz-Jodko. W trakcie przeglądu uczestnicy z różnych placówek mieli możliwość zaprezentowania swojego dorobku artystycznego doskonaląc nabyte umiejętności, rozwijając zainteresowania i uzdolnienia. Wszyscy uczestnicy zdobyli wielkie uznanie jury, otrzymali nagrody, statuetki i pamiątkowe dyplomy dla szkoły.

 

{gallery}2019_2020/201911_PATA{/gallery}

Partnerzy

MEN MKO Biuro Edukacji Szkoła W Ruchu
© 2024 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl