Aktualności

W ostatni weekend września klasa PIIID wybrała się na 3 dniową wycieczkę do Torunia. Wyjazd był doskonałą okazją do zintegrowania nowych uczniów z zespołem klasowym, dał uczniom możliwość zdobycia doświadczeń społecznych i kształtowania samodzielności. Mieszkaliśmy w hotelu położonym na Rynku Staromiejskim. Zwiedzaliśmy Planetarium, dom w którym urodził się Kopernik.

W Muzeum Toruńskiego Piernika braliśmy udział w warsztatach piernikowych, płynęliśmy statkiem po Wiśle, oglądaliśmy Ratusz, Dwór Artusa i Krzywą Wieżę. Zwiedzaliśmy całą przepiękną Starówkę z jej koronkowymi kamieniczkami, byliśmy na Kiermaszu wyrobów regionalnych. Miasto zwiedzaliśmy z przewodnikiem. Pogoda obeszła się z nami łaskawie. Zakupiliśmy pamiątki i naładowani wrażeniami wróciliśmy do Warszawy,  która.........przywitała nas deszczem.

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

MEN MKO Biuro Edukacji Szkoła W Ruchu
© 2024 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl