Imprezy integracyjne na terenie placu szkolnego, piknik na boisku szkolnym.Nauczanie i terapie inwidualne.Prowadzenie ogródka szkolnego, zajęcia przy pielęgnacji sadzonek warzyw.Uroczystość zakończenia szkoły, uczniowskie przedstawienie tańca Wyjścia na zajęcia poza szkołą w ramach wychowania fizycznego, przykład zajęć z  korzystanie ze sprzętu wodnego.Nauczanie gotowania, czterech uczniów obierających warzywaHipoterapiaWyjście ze szkoły do parku w ramach wychowania fizycznego, rehabilitacja poprzez jazdę na rowerze (trój/czterokołowych)Wyjście ze szkoły w plener, punkt widokowy w parkuTablice Interaktywne, tablica ma funkcje reagowania na dotyk jak Przykład sali nauczania, sześcioro uczniów i nauczyciel.Zooterapia, rehabilacja pod wpływem zwierząt. Przykład dogoterapiiWyjazdy szkolne, przykładowy wyjazd nad morze.Imprezy integracyjne na terenie placu szkolnego, piknik na boisku szkolnym.Zajęcia na pływalni poza szkołą

Smutni, zabiegani, w oczekiwaniu na zakończenie pandemii, zastanawiamy się co będzie dalej, co jest ważne w życiu.
Zatrzymajmy się na chwilę, zauważmy ten niezwykły czas Świąt Wielkiej Nocy, poprzez obejrzenie przedstawienia pt "Wielkanocny Poranek”. Przedstawienie  przygotowali nauczyciele i uczniowie  naszej szkoły.  Aktorzy przybliżyli wydarzenia związane z Męką i Śmiercią Pana Jezusa,  podzielili się radością ze Zmartwychwstania Pana. 

Tradycją naszej szkoły jest wystawianie przedstawień związanych z najważniejszymi świętami.  Było to okazją do spotkań całej społeczności szkolnej - uczniów i ich rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz zapraszanych gości. Czas pandemii już po raz drugi uniemożliwił nam wspólne spotkanie i świętowanie. Mimo to, chcemy kontynuować naszą szkolną tradycję.  Wszystkich serdecznie zapraszamy  do obejrzenia przedstawienia.