Pracownie

Pracownia techniki biurowej jest wyposażona w stanowiska komputerowe (8 szt.), kserokopiarkę, laminarki, niszczarkę oraz inne artykuły niezbędne w każdym biurze. W pracowni uczniowie zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu obsługi w/w urządzeń oraz zastosowania i wykorzystania rozmaitego sprzętu i wyposażenia biurowego.

Podczas każdej lekcji organizują swoje stanowisko pracy: przygotowują identyfikatory, rozstawiają przyborniki biurowe, podpisują listę obecności. Uczą się segregować dokumenty w przegródkach biurowych, wkładać do segregatorów, obsługiwać zszywacz, dziurkacz, rozszywacz i trymer oraz wielu innych czynności.
Nabyte przez uczniów umiejętności praktyczne są wykorzystywane w ramach wykonywania prac użytecznych na rzecz szkoły – zleceń od nauczycieli i dyrekcji szkoły.

Partnerzy

MEN MKO Biuro Edukacji Szkoła W Ruchu
© 2024 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl