14  maja 2015, na deskach Teatru Kamienica odbył się jubileuszowy, X Przegląd Małych Form Teatralnych Magik. Wzięło w nim udział 12 grup teatralnych ze szkół i ośrodków wychowawczych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Tematyka przedstawień związana była z folklorem i tradycją narodową.


Dzięki uprzejmości Dyrekcji Teatru Kamienica, Państwa Justyny Sieńczyłło oraz Emiliana Kamińskiego, uczestnicy mieli do dyspozycji  profesjonalną scenę wraz z obsługą techniczną oraz inne pomieszczenia teatralne niezbędne do występów. W czasie przerw między przedstawieniami czas na widowni umilały niesamowite popisy wolontariuszy z Fundacji Doctor Clown. Gospodarze Teatru zapewnili  gościom  słodki poczęstunek, w jego zorganizowaniu pomogła również firma Nugatex.
Jak co roku, przedstawienia teatralne przygotowane przez niepełnosprawnych wywołały wiele emocji i wzruszeń, ukazały ich pomysłowość, wyobraźnię oraz ogromne zaangażowanie. Nagrodzone zostały występy wszystkich  grup teatralnych. Dziękujemy wszystkim za współtworzenie dziesięcioletniej historii Przeglądu Teatralnego Magik