W dniu 12 lutego 2015 roku uczniowie naszej szkoły bawili się na Balu Walentynkowym, który jak co roku został zorganizowany na cześć św. Walentego – patrona miłości.


W tym roku bal został podzielony na dwie osobne imprezy według szkół: o godzinie 9.30 odbył się bal dla uczniów szkoły podstawowej, a o godzinie 11.00 dla uczniówgimnazjum i szkoły przysposabiającej do pracy.
Wszyscy uczestnicy byli ubrani na czerwono, co wprowadziło niesamowity nastrój i stworzyło prawdzie walentynkowy klimat.
Na balu dla szkoły podstawowej dominowały zabawy ruchowe przy muzyce.Odbyły się również  konkursyoraz zabawa z chustą Klanza. Na koniec wszyscy uczniowie zostali poczęstowani słodkimi tłustoczwartkowymi pączkami.
Bal dla starszych uczniów, rozpoczął się pociągiem, który „zawoził” uczestników w różne zakątki świata, aby mogli zapoznać się ze słowem „Kocham Cię” w różnych językach.  Oprócz tańców przy muzyce popularnej, bal przeplatany był konkursami tanecznymi.Również starsi uczniowie podczas balu byli częstowani pączkami.
Jak widać na załączonych zdjęciach – wszystkim dopisywały humory i dobra zabawa!