W październiku odbył się pierwszy z cyklu turniej sportowo-ekologiczny pod nazwą
EKO-RUCH – UCZEŃ ZDRÓW, zorganizowany dla klas podstawowych, gimnazjalnych i klas Pdp.
Celem turnieju jest wzbudzanie świadomości oraz nawyków związanych z dbaniem o środowisko, w którym żyjemy oraz potrzeba aktywnego trybu życia.

22 kwietnia reprezentacja ZSS Nr 85 wzięła udział w IX Mazowieckim Turnieju Badmintona Olimpiad Specjalnych w Kozienicach. Zespół szkół reprezentowała 5 osobowa grupa uczniów. Wysoki poziom gry naszych zawodników pozwolił na zdobycie czterech brązowych medali, oraz jednego czwartego miejsca.

W dniach 23-26.08 2014 r. w Bydgoszczy i Osielsku odbyły się X Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Honorowy patronat nad imprezą objęła Pierwsza Dama RP Pani Anna Komorowska.

W dniu 5 lutego 2014 r na treningu AZS Politechniki Warszawskiej gościli młodzi sportowcy z Olimpiad Specjalnych – w tym liczna grupa zawodników klubu „Elektoralna”.

Dnia 19 marca 2014r. odbyły się po raz IX Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Zawody zostały rozegrane w 3 grupach: podstawowej i zaawansowanej trzecią grupę reprezentował Zespół Rehabilitacyjny.

Dnia 6 lutego 2014r. w Ignacowi odbył się już po raz IV Mazowiecki Turniej Hokeja Halowego Olimpiad Specjalnych. Do Turnieju przystąpiły 4 drużyny „Elektoralna” Warszawa, „Olimpijczyk” Płońsk, „Dystans” Łosice oraz gospodarze Turnieju „Ignasie” z Ignacowa.

01 września rozpoczął się nowy rok szkolny  2014/2015.  
Po raz pierwszy uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbyła się z udziałem pocztu sztandarowego. Zaszczytu reprezentowania Zespołu Szkół Nr 85 w poczcie sztandarowym dostąpili uczniowie klasy 1b oraz 3a Szkoły Przysposabiającej do Pracy Nr 5.

Dnia 17 kwietnia 2015r. odbyły się po raz 10 Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Do rywalizacji przystąpiło 24 zawodników, którzy zostali wyłonieni z wcześniej rozegranych eliminacji. Uczestnicy walczyli o medale w 2 kategoriach sprawnościowych – podstawowej i zaawansowanej. Mistrzostwa były rozegrane w systemie rosyjskim, do dwóch zwycięskich setów i 11 punktów w secie.
Całe zawody były podsumowaniem naszych wspólnych treningów odbywających się na lekcjach wychowania fizycznego.

W dniu 28.I.2014 reprezentacja naszej szkoły po raz kolejny wzięła udział w Drużynowym Turnieju Bocce w Zespole Szkół na ul. Weterynaryjnej. Wśród zaproszonych gości były szkoły z Wołomina, Grodziska oraz Warszawy.