„Grunt to rodzinka…” Pod takim hasłem odbył się kolejny Piknik Rodzinny, na który licznie przybyli uczniowie wraz z rodzeństwem i rodzicami, absolwenci oraz kandydaci, którzy zasilą nasze szeregi w nowym roku szkolnym. 

Nie zabrakło też fanatycznych gości m.in.:

  • Drużyny futbolowej WARSAW SHARK 
  • Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Nowej Woli  
  • Żołnierzy I Warszawskiej Brygady Pancernej im. Tadeusza Kościuszki 
  • Motocyklistów z Honda NTV 
  • lekarzy z Centrum Medycznego MML 
  • fundacji „Pociechom”

Atrakcji było mnóstwo: kąciki rękodzieła, ozdabiania twarzy, malowania paznokci, tatuażu, zdrowego żywienia, punkty porad lekarzy specjalistów, tory przeszkód dla pasjonatów aktywnego wypoczynku, zjeżdżalnie – dmuchańce dla najmłodszych, przejażdżki konne, zabawy z psem i wiele, wiele innych miejsc, gdzie można było spędzić czas na zabawie, nauce czy ciekawej rozmowie. Młodsi i starsi uczniowie prezentowali na scenie swoje wokalno -  aktorskie umiejętności. Tradycyjnie już odbył się konkurs ciast, które piekli rodzice. Ogromnym powodzeniem cieszyły się też hot dogi własnej produkcji i inne pyszności. 

Na szczęście  Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa zachęcało do czynnej gry w piłkę i kalorie zostały spalone 

Dzięki Miejskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji nie zabrakło zimnej wody dla ochłody..., a pogoda dopisała.

Odbył się także koncert zaprzyjaźnionego zespołu Wszyscy Byliśmy Harcerzami. Niespodziankę zrobili nam państwo Ewa i Jerzy „Kantry” Włodarkowie. Ten niesamowicie energetyczny duet porwał nas wszystkich do wspólnego tańca i śpiewu. 

Cała impreza mogła się odbyć dzięki licznym sponsorom i zaangażowaniu wielu wspaniałych osób. Bardzo dziękujemy.

ZAPRASZAMY JUŻ ZA ROK!