Imprezy integracyjne na terenie placu szkolnego, piknik na boisku szkolnym.Nauczanie i terapie inwidualne.Prowadzenie ogródka szkolnego, zajęcia przy pielęgnacji sadzonek warzyw.Uroczystość zakończenia szkoły, uczniowskie przedstawienie tańca Wyjścia na zajęcia poza szkołą w ramach wychowania fizycznego, przykład zajęć z  korzystanie ze sprzętu wodnego.Nauczanie gotowania, czterech uczniów obierających warzywaHipoterapiaWyjście ze szkoły do parku w ramach wychowania fizycznego, rehabilitacja poprzez jazdę na rowerze (trój/czterokołowych)Wyjście ze szkoły w plener, punkt widokowy w parkuTablice Interaktywne, tablica ma funkcje reagowania na dotyk jak Przykład sali nauczania, sześcioro uczniów i nauczyciel.Zooterapia, rehabilacja pod wpływem zwierząt. Przykład dogoterapiiWyjazdy szkolne, przykładowy wyjazd nad morze.Boiska szkolne, boisko do koszykówki i boisko do piłki nożnejZajęcia na pływalni poza szkołą

W roku szkolnym 2019/2020 nauczyciele pełnią dyżur - konsultacje dla rodziców - raz w miesiącu, w ostatni pełny tydzień niesiąca.

Terminy konsultacji w II semestrze r.szk. 2019/2020:

  • 24 - 28 luty 2020 r.
  • 23 - 27 marca 2020 r.
  • 20  - 24 kwietnia 2020 r.
  • 25 - 29 maja 2020 r.

Godziny konsultacji nauczycieli w zakładce Kadara Pedagogiczna oraz na tablicy ogłoszeń.