Aktualności

28 maja 2024 r. uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy nr 5 – członkowie zespołu artystycznego Elektoralna 85 reprezentowali naszą szkołę na Festiwalu Twórczości Wszelakiej „Erminówka IV” 2024 zorganizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych w Erminowie. Ideą Festiwalu była prezentacja twórczości artystycznej uczestników, rozwój kreatywności, wyobraźni, zainteresowań i talentów.
To był wspaniały dzień. Słoneczna pogoda, piękne występy, dużo gości, pozytywne emocje i świetna zabawa!
Wszyscy młodzi wykonawcy zostali uhonorowani nagrodami, a szkoła otrzymała maszynę do baniek. Dodatkową niespodzianką był gość specjalny - Jakub Urbański, który dał koncert najbardziej znanych i lubianych piosenek z repertuaru swojego zespołu „Playboys”.

 

Partnerzy

MEN MKO Biuro Edukacji Szkoła W Ruchu
© 2024 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl