Aktualności

W kwietniu uczniowie ZSS nr 85  uczestniczyli w  lekcjach statystyki w Głównym Urzędzie Statystycznym. To niezwykle ciekawe doświadczenie, ponieważ okazało się, że statystyka to interesująca dziedzina.
Podczas zajęć pod czujnym okiem profesjonalistów ułożyliśmy statystyczny profil ucznia, który brał udział w zajęciach. W tym celu byliśmy dokładnie mierzeni, podawaliśmy swój kolor oczu, włosów. Mówiliśmy o ulubionych kolorach, owocach, ulubionych aktywnościach oraz wykonywanych pracach. Tym sposobem stworzyliśmy statystykę. Przy okazji bawiliśmy się w ankieterów, zadawaliśmy pytania do z ankiet dla nas przygotowanych. Zostaliśmy przyjęci niemal po królewsku, bo na koniec zajęć czekał na nas pyszny poczęstunek i…prezenty.

 

Partnerzy

MEN MKO Biuro Edukacji Szkoła W Ruchu
© 2024 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl