Aktualności

„Przybieżeli do Betlejem…”, a do naszej szkoły rodzice, dziadkowie i uczniowie na wspólne, rodzinne kolędowanie, które odbyło się w środę 31 stycznia 2024r.

Odwiedził nas także gość specjalny Bartas Szymoniak były frontman zespołu Sztywny Pal Azji, laureat programu IDOL, wybitny wokalista, wykonawca utworów takich jak „Wojownik z miłości”, „Cierpliwość”. Bartek porwał nas do śpiewania kolęd. Zaprezentował swoje umiejętności w zakresie beatboxu. Zadedykował też piosenkępt. „Wojownik z miłości”, bo stwierdził, że tacy właśnie jesteśmy . Miał rację.

Wspólne kolędowanie nie obyło się bez konkursów i rodzinnych występów. Atmosfera spotkania zachęcała do śpiewu. Odkryliśmy wiele talentów muzycznych. Śpiewały całe rodziny grając na instrumentach – w ruch poszły grzechotki i dzwonki . Akompaniował pan Mateusz Bratkowski, a swoim głosem wspierali nauczyciele niezawodnie w składzie Katarzyna Strzelec, Katarzyna Folejewska i Łukasz Mrozek. W przerwie czekał catering w postaci słodkich i owocowych przekąsek przygotowanych przez uczniów. Kolejne rodzinne kolędowanie już wkrótce, za rok… czas szybko mija, a po dzisiejszym spotkaniu wiemy, że warto poczekać.

 

 

Partnerzy

MEN MKO Biuro Edukacji Szkoła W Ruchu
© 2024 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl