Aktualności

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta i przystrojona choinka budują świąteczny klimat. Aby podkreślić ten wyjątkowy czas w naszej szkole po raz kolejny 09.12.2023r, zorganizowaliśmy rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe, na które przybyli licznie uczniowie z rodzinami.

Spotkanie rozpoczęło się dekorowaniem wiklinowych wianków i tworzeniem z nich pięknych świątecznych dekoracji. W świątecznym nastroju, podczas rozmów, wspólnym kolędowaniu i słodkim poczęstunku miło płynął czas. Kolejną atrakcją były zabawy: quiz wiedzy o bożonarodzeniowych tradycjach i wspólne ubieranie choinki.

Przygotowane atrakcje bardzo podobały się uczniom i ich rodzinom. Dla wszystkich była to pełna niezapomnianych wrażeń sobota.

 

 

Partnerzy

MEN MKO Biuro Edukacji Szkoła W Ruchu
© 2024 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl