Aktualności

Tradycją naszej szkoły są coroczne Jasełka. Nie inaczej było w tym roku: 21 grudnia 2023 r. o godzinie 11.00 w pięknie udekorowanej sali odbyło się przedstawienie pt. „Tańczymy dla Jezuska” przygotowane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. W tym wielkim wydarzeniu wzięła udział, jako gość honorowy, Pierwsza Dama Agata Korhnauser–Duda, zaproszeni goście zaprzyjaźnieni z naszą szkołą oraz cała społeczność szkolna. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię narodzenia Jezusa w Betlejem. Piękna scenografia, gra aktorska uczniów i nauczycieli, ich umiejętności taneczne wprowadziły zgromadzoną publiczność w świąteczny, wyjątkowy nastrój. Małżonka Prezydenta RP pogratulowała wspaniałego przedstawienia oraz złożyła wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia. Również pani dyrektor A. Tymińska życzyła wszystkim obecnym zdrowych i spokojnych Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem, w którym udział wzięli Pani Prezydentowa, wszyscy artyści oraz zgromadzeni goście.

Jasełka w ZSS nr 85 - informacja o wydarzeniu {Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej)

 

 

Partnerzy

MEN MKO Biuro Edukacji Szkoła W Ruchu
© 2024 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl