Aktualności

W dniu 22 października 2022r. Zespół Wsparcia Rodziców i Rodziny zorganizował warsztaty dla Rodzin „Muzyczny pociąg”. Obsługa „Muzycznego pociągu”  zabrała wszystkich w bliskie i odległe zakątki świata.  Odwiedziliśmy Chiny, Brazylię i Meksyk, a w Europie zawitaliśmy m.in.do Grecji, Hiszpanii i Francji. W każdym z krajów mieliśmy okazję odtańczyć charakterystyczne dla nich tańce. Wszyscy wspaniale się bawili i chętnie uczestniczyli w tanecznych wyzwaniach.
Na koniec podróży przybyli goście zostali zaproszeni na poczęstunek, a następnie rozpoczęła się druga część spotkania. W jej trakcie uczestnicy mogli pochwalić się muzycznymi zdolnościami śpiewając przeboje karaoke. Rodzice chętnie włączali się we wspólne śpiewanie, a dzieci tańczyły w rytm wyśpiewywanych przebojów.Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, za co serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom. :)

 

 

Partnerzy

MEN MKO Biuro Edukacji Szkoła W Ruchu
© 2024 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl