Aktualności

14 października jak co roku jest dla nas dniem świętowania. W obecności sztandaru szkoły, po odśpiewaniu hymnu państwowego uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej i szkoły przysposabiającej do pracy oraz nowi uczniowie, którzy dołączyli do społeczności szkolnej złożyli uroczyste ślubowanie. Z tej okazji otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz kredki ze słodkościami, a na głowy przyjęli uczniowskie birety.
Uroczystości towarzyszyły życzenia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej składane wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły przez Panią Dyrektor Agnieszkę Tymińską, przedstawicielkę Rady Rodziców – Panią Anetę Powałkę oraz ucznia klasy P3h Maksymiliana Gładysa.
Najmłodsi uczniowie z klas 1a i 1b debiutowali na scenie pięknie tańcząc i śpiewając, a starsi uczniowie zagrali na instrumentach perkusyjnych do muzyki Mozarta ” Marsz Turecki”. Zwieńczeniem uroczystość był występ uczniów szkoły przysposabiającej do pracy, którzy grając na bębnach i wykorzystując komunikację alternatywną mieli dla wszystkich przesłanie o równości, tolerancji, miłości i szczęściu.

 

 

Partnerzy

MEN MKO Biuro Edukacji Szkoła W Ruchu
© 2024 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl