Aktualności

Tegoroczna Akcja „Lato w Mieście 2022” w ZSS nr 85 miała dwa turnusy i trwała od 27.06.2022 do 8.07.2022. Zajęcia były prowadzone odpowiednio w ośmiu i sześciu stałych grupach od godziny 8.00 do 16.00. W planie dnia były codzienne popołudnia tematyczne: sportowe, taneczne, muzyczne, kulinarne, komputerowe, plastyczne rozwijające zainteresowania uczestników.
Uczestnicy grup stacjonarnych brali udział w zajęciach ceramicznych, warsztatach lodów tajskich i waty cukrowej, oglądali występ cyrkowy, przedstawienie teatralne oraz uczestniczyli w koncercie muzycznym. Gdy pogoda dopisywała mieli możliwość odpoczynku na trawie, zabaw ruchowych i wodnych kąpieli w basenach w ogrodzie szkolnym.
Natomiast grupy niestacjonarne uczestniczyły w zajęciach w Muzeum Powstania Warszawskiego, na Zamku Królewskim, Muzeum Farmacji, Pawilonie - Kamień Ekologiczny, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Polin, odbyli Rejs po Wiśle, brali udział w seansie filmowym w Bibliotece Multimedialnej oraz zabawach wodnych w Parku Wodnym Moczydło.
Podsumowując miniony czas Akcji „Lato w Mieście” możemy stwierdzić, że była ona bezpieczna dla wszystkich uczestników, a także pełna różnych atrakcji. Przyniosła uczniom nie tylko radość bycia w grupie z innymi ale także radość poznania nowych miejsc i doświadczenia innego niż na co dzień sposobu spędzania wolnego czasu. Natomiast rodzicom pozwoliła na zapewnienie letniego wypoczynku swoim dzieciom w warunkach dostosowanych do ich potrzeb.
Do zobaczenia za rok!

 

 

© 2023 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl