Aktualności

6 maja 2022 r. w piękny, słoneczny dzień klasa 3G szkoły przysposabiającej do pracy, wybrała się na jednodniową wycieczkę pociągiem Pendolino do Gdańska. W niecałe 2,5 godziny znaleźliśmy się w przepięknym, położnym nad Morzem Bałtyckim u ujścia Motławy do Wisły, GDAŃSKU.
Zwiedzanie miasta, rozpoczęliśmy od historycznego miejsca Westerplatte, do którego popłynęliśmy statkiem. Po intersującej lekcji historii udaliśmy się na podbój Starego Miasta.Następnie wyczerpani długim spacerem, głodni i spragnieni zjedliśmy przepyszny obiad a na deser lody w kawiarni. Znaleźliśmy również chwilę oddechu na plażowanie.
Wycieczka ta była okazją do wykorzystania umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach i na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

 

  

 

Partnerzy

MEN MKO Biuro Edukacji Szkoła W Ruchu
© 2024 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl