Aktualności

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią w dniu 28 kwietnia 2022 roku W Centrum Kultury "Dobre Miejsce” ul. Dewajtis odbyła się uroczysta Gala rozdania dyplomów i nagród w Archidiecezjalnym Konkursie Santo Subito o św. Janie Pawle II pod hasłem: "Mąż modlitwy zanurzony w Bogu"
Na początku Gali głos zabrali: ks. Łukasz Przybylski, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa dzieci i młodzieży, oraz ks. Marcin Klotz, wizytator nauczania religii w archidiecezji warszawskiej, którzy wręczyli laureatom dyplomy i nagrody.
W Gali uczestniczyli uczniowie naszej szkoły – laureaci tegorocznego konkursu Santo Subito:

  • Martyna Stanisławska
  • Rafał Grzyb
  • Sebastian Wróblewski
  • Nikola Szulborska
  • Bartek Plebański
  • Radosław Czerechowicz

Spotkanie zakończyło się koncertem, w czasie którego solistka Pani Anna Mielecka przy akompaniamencie pianisty Krzysztofa Pazia, zaprezentowali utwory związane ze Św. Janem Pawłem II i Błogosławionym Kardynałem Stefanem Wyszyńskim.

 

  

Partnerzy

MEN MKO Biuro Edukacji Szkoła W Ruchu
© 2024 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl