Aktualności

Szanowni Państwo,

istnieje możliwość wsparcia działalności Klubu Olimpiad Specjalnych ELEKTORALNA działającego przy naszym ZSS nr 85 poprzez przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP). Pozyskane środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu sportowo-rekreacyjnego do prowadzenia zajęć ruchowych dla naszych uczniów.
Aby wspomóc działalność Klubu ELEKTORALNA poprzez przekazanie na naszą działalność 1% należnego podatku dochodowego wystarczy w odpowiednie rubryki PIT wpisać:
nr KRS: 0000190280, zadeklarowaną kwotę (1% podatku)i aby wpłata trafiła do naszego Klubu ELEKTORALNA w polu „Szczegółowy cel wpłaty 1%” należy umieścić wpis: Olimpiady Specjalne Polska – Mazowieckie – KLUB ELEKTORALNA WARSZAWA

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą przekazaną kwotę !!!

 

                               wzor

© 2023 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl