Aktualności

17 lutego 2022 roku odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Młodsi uczniowie bawili się   „W królestwie bajek” a starsi „W królestwie magii”.
Na początku miała miejsce prezentacja strojów karnawałowych uczestników balu. Następnie wszyscy uczestnicy imprezy zostali powitani przez gospodarzy Królestwa Bajkolandii: Królową i Czarodziejkę Panią Agnieszkę Tyminską i Króla Pana Andrzeja Czyżewskiego.
Tańce przy hitach muzycznych, takich jak: „Przez twe oczy zielone”, „Miłość w Zakopanem”, „Góry do góry” i niezapomniane przeboje jak „Kaczuszki” czy „Makarena” przeplatane były licznymi zabawami i konkursami.
Atmosfera była gorąca, radość i uśmiechy na twarzach wszystkich uczniów świadczyła, że wszyscy świetnie się bawili.

 

  

© 2022 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl