Aktualności

Zakończyły się już ferie zimowe a wraz nimi organizowana w naszej szkole akcja Zima w Mieście. Był to czas relaksu, wolniejszego tempa i nowych doświadczeń, przeżywanych przez uczestników podczas codziennych, odmiennych od rutyny szkolnej zajęć.
Niezapomnianych chwil dostarczyły nam przedstawienia teatralne, koncert muzyczny, seans filmowy w kinie, wizyta w Muzeum Iluzji. Zdobyliśmy ciekawą wiedzę podczas warsztatów edukacyjnych z różnych dziedzin, które zaoferowało nam Muzeum Warszawy, Muzeum Polin i Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Mieliśmy także okazję pograć w inspirujące gry wielkoformatowe i przez chwilę poczuć się jak w Starożytnym Rzymie podczas zajęć archeologicznych.
Jak co roku nie było czasu na nudę! Teraz wracamy do nauki a w wakacje spotkamy się znów podczas akcji Lato w Mieście!

 

  

© 2022 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl