Aktualności

Tradycją naszej szkoły są coroczne Jasełka. Również w tym roku pomimo trwającej pandemii odbyło się przedstawienie jasełkowe zatytułowane „Mieszkańcy różnych stron świata wędrują do Betlejem ”.
W przedstawieniu udział wzięli nauczyciele i najmłodsi uczniowie, którzy wcielili się w mieszkańców różnych państw i przybyli do Betlejem, aby pokłonić się i zatańczyć małemu Jezuskowi oraz prosić o potrzebne łaski dla siebie i świata.
Do tej ubogiej stajenki, gdzie narodził się Jezus również przybyli złożyć Mu pokłon Królowie i pasterze.przybyły też Anioły. które zatańczyły na cześć nowonarodzonego Jezusa
Przepiękna dekoracja , wspaniałe, kolorowe kostiumy oraz charakterystyczna dla różnych państw świata muzyka nadały całemu występowi magiczny charakter, jednocześnie przekazując najważniejsze wartości, jakimi powinniśmy się kierować w naszym życiu. Jasełka wprowadziły w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego NarodzeniaNa zakończenie pani Dyrektor Agnieszka Tymińska złożyła wszystkim życzenia świąteczne.
W tak wyjątkowym dniu zapraszamy do obejrzenia naszych Jasełek.

WESOŁYCH ŚWIĄT!


Zapraszamy do obejrzenia Jasełek :)

 

   


 

© 2022 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl