Aktualności

Warsztaty były niecodzienną okazją, aby uczniowie mogli własnoręcznie wykonać indywidualne mydełka glicerynowe ze świątecznymi akcentami. Poznać wiele zapachów, kształtów i faktur. Podczas zajęć uczniowie samodzielnie zaprojektowali i przygotowali mydełka w wybranym przez siebie kolorze, kształcie i zapachu.

Warsztaty miały wpłynąć na rozwój wyobraźni, uczyć dzieci jak łączyć ze sobą kolory oraz jak tworzyć przyjemne zapachy. Była to świetna zabawa, ale i edukacja. Mydełka wykonane podczas warsztatów uczniowie spakowali i zabrali do domu. Będzie wspaniały pomysł na prezent.

Uczestnikami warsztatu byli uczniowie Szkoły Podstawowej z klas: Ib, IVa, IVb oraz VIb. Zajęcia odbywały się w małych kilkuosobowych grupach. Warsztat przygotowała i poprowadziła Emilia Jakimiak, wychowawca klasy IVa.

 

 

© 2022 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl