Aktualności

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy i najstarsi uczniowie Szkoły Podstawowej zakończyli pierwszy miesiąc nauki udziałem w Szkolnej Grze Miejskiej „Warszawa Canaletta”. W tym roku z okazji 300-lecia urodzin Bernarda Bellotto zwanego Canaletto tematem przewodnim naszej gry były obrazy starej Warszawy i poszukiwania utrwalonych przez malarza widoków we współczesnym krajobrazie miejskim.
Na uczestników zabawy czekały zadania związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, spotkanie ze Strażą Miejską, zasady zachowania w komunikacji miejskiej, obsługa roweru i rozpoznawanie kierunków w przestrzeni, posługiwanie się mapą, a na trasie liczne wyzwania związane ze wspaniałymi obrazami Canaletta.

Do zobaczenia w przyszłym roku :)

 

 

© 2023 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl