Aktualności

Dnia 21 września odbyła się Szkolna Olimpiada Sportowa z okazji Dnia Patrona - Eunice Kennedy Shriver. Obchody zaczęły się od wspólnej defilady, następnie zespół artystyczny Elektoralna 85 wykonał pokaz muzyczno-taneczny pod opieką pań: Edyty Izbickiej, Kingi Kasior-Walczak i Magdy Fuks. Zmagania sportowe odbyły się na boisku szkolnym w dwóch grupach wiekowych: uczniów młodszych i starszych. Uczniowie mieli za zadanie sprawdzić się w 9 konkurencjach sportowych takich jak: tenis stołowy, mini piłka koszykowa, skoki na piłce z uszami, bocce, bowling, badminton, unihokej, slalom z woreczkiem na głowie oraz mini piłka nożna. Po zakończeniu zmagań sportowych każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz drobny upominek. Na koniec wspólnej zabawy nauczyciele z uczniami rozegrali mecz piłki nożnej. Koordynatorem imprezy była pani Monika Olęcka.

 

 

© 2021 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl