Aktualności

Szanowni Państwo,

biorąc pod uwagę obecny stan epidemiczny związany ze wzrostem zachorowań na COVID 19 w Polsce oraz to, że rząd Polski podjął decyzję o ograniczeniu pracy stacjonarnej wszystkich etapów szkół ogólnodostępnych, a w odniesieniu do szkół specjalnych pozostawił tą decyzję w gestii dyrektora szkoły, informujemy, że po wnikliwej ocenie stanu organizacyjnego i specyfiki pracy szkoły (faktyczny brak możliwości zachowania dystansu społecznego w trakcie pracy z dziećmi), rozmów z nauczycielami i rodzicami oraz chęcią ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wśród pracowników i uczniów, została podjęła decyzja o przejściu szkoły w tryb pracy zdalnej w okresie najbliższych trzech tygodni - od 9 listopada do 29 listopada 2020 r. zarówno w szkole podstawowej jak i w szkole przysposabiającej do pracy.
Nadmieniamy, że zgodnie z rozporządzeniem w szczególnie uzasadnionych, indywidualnych przypadkach dopuszczamy organizację zajęć (w całości lub w części) dla uczniów na terenie szkoły.
Zdajemy sobie sprawę, że będzie to dla Państwa wyjątkowo trudny czas ale zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby praca w trybie zdalnym w jak największym stopniu zaspakajała potrzeby edukacyjne Państwa dzieci.

Dyrekcja Zespołu Szkół Specjalnych nr 85

Dcyzja dotycząca ograniczenia funkcjonowania ZSS nr 85 w okresie 9 - 29. 11. 2020 r.

 

 

© 2022 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl