Aktualności

Szanowni Państwo,

informujemy, że na dzień dzisiejszy, tj. 23.10.2020 r. otrzymaliśmy informację o kolejnym potwierdzonym przypadku zachorowania na COVID-19 wśród naszych pracowników. Ostatni kontakt tej osoby ze szkołą był w dniu 20.10. 2020 r. Pracownicy i Rodzice uczniów, którzy mieli bliski kontakt z tą osobą zostali indywidualnie powiadomieni.

W związku z powyższym oraz na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów podejmujemy decyzję i zawieszamy pracę w szkole przysposabiającej do  w trybie stacjonarnym  w okresie od 26 października 2010r. do 8 listopada 2020 r. oraz informujemy o przejściu w tryb pracy zdalnej na zasadach i w sposób ustalony z wychowawcą klasy.

Zajęcia w szkole podstawowej w tym okresie będą odbywać się w trybie stacjonarnym do czasu zajścia istotnych wydarzeń lub wprowadzenia kolejnych odgórnych obostrzeń, które będą powodem zmiany decyzji.

© 2023 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl