Aktualności

Szanowni Państwo,

w związku z wystąpieniem zachorowań na koronawirusa wsród najbliżyszych osób naszych pracowników oraz poddaniu się kilkorga naszych pracowników testom w kierunku tej choroby, prosimy o baczną obserwację dzieci pod kątem wystąpienia jakichkolwiek objawów chorobowych oraz, o ile jest to możliwe pozostawienie dzieci w domach w najbliższym czasie.

Jednocześnie informujemy, że sprawa zgłoszona jest do Sanepidu i Biura Edukacji. W obecnej chwili Biuro Edukacji wyraziło zgodę na zawieszenie zajęć w jednej z klas w dniu  22 i 23 października 2020 r.

Prosimy na bieżąco śledzić informacje zamieszczane na stonie internetowej szkoły, ew. czekać na kontakt telefoniczny ze szkoły - w każdej sytuacji tego wymagającej, będziecie Państwo indywidualnie powiadamiani.

© 2022 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl