Aktualności

×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2020_2021/10_2020_koncert_papiez/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Rok 2020 został ogłoszony Rokiem Jana Pawła II w związku z 100 rocznicą urodzin naszego Wielkiego Rodaka. Aby upamiętnić rocznicę, w naszej szkole realizowany był Projekt WIE „Wspomnienia o Św. Janie Pawle II". Projekt składał się z wielu działań tj.:

  • Konkurs wiedzy o Św.Janie Pawle II
  • Laurki z okazji 100 rocznicy urodzin Papieża, które przygotowali uczniowie wraz z rodzicami podczas zdalnego nauczania
  • Koncert dedykowany Św. Janowi Pawłowi II, podczas którego nauczyciele wraz z uczniami zaśpiewali ulubione piosenki Papieża.

Koncert zorganizowany w dniu rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża  - 16.10.2020, był podsumowaniem wszystkich wcześniejszych inicjatyw.
Na koniec uroczystości uczniowie biorący udział w konkursach, otrzymali z rąk Pani Dyrektor dyplomy oraz nagrody w postaci pięknych albumów o Św. Janie Pawle II.
Uroczystość uświetnił również słodki poczęstunek przygotowany przez naszych uczniów wraz z nauczycielami - papieskie kremówki i babeczki.

 

{gallery}/2020_2021/10_2020_koncert_papiez/{/gallery}

 

© 2022 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl