Aktualności

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym,  po południu Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło zmiany w zakresie funkcjonowania szkół od poniedziałku 19 października.2020 r::

"Uczniowie szkół ponadpodstawowych, którzy uczęszczają do szkoły na terenie objętym strefą czerwoną będą mieli lekcje na odległość. Natomiast uczniowie szkół ponadpodstawowych, którzy uczą się w placówkach objętych strefą żółtą, będą uczyli się w trybie mieszanym (hybrydowym). W obu strefach będą wyjątki, dotyczyć będą m. in. szkół specjalnych, szkół specjalnych w zespołach, internatów, szkół i placówek w kształceniu zawodowym i ustawicznym – w zakresie zajęć praktycznych i praktyk zawodowych"

W związku z tym, w Szkole Przysposabiającej do Pracy nr 5  odbywać się będzie nauczanie stacjonarne. Uczniowie będą mieli zapewnioną naukę, wychowanie a także zajęcia

rewalidacyjne.

 

 

© 2022 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl