Aktualności

×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2020_2021/10_2020_mityng_kolarski/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Dnia 24 września 2020 r odbył się VI Mazowiecki Mityng Olimpiad Specjalnych, który współorganizowaliśmy we współpracy z Oddziałem Regionalnym Olimpiady Specjalne Polska – Mazowieckie. Zmagania uczestników mityngu odbyły się w Warszawie, na terenie Uroczyska Las Młociny. Naszą szkołę reprezentowała grupa dziewięciu zawodników Klubu Elektoralna. Zawodnicy wzięli udział w preeliminacjach, a następnie w rywalizacji w grupach finałowych.

Uczestnicy Mityngu rywalizowali na kilku dystansach: 200m, 500m, 1000m i 3000m na rowerach dwu i trzykołowych. Po wyścigach odbyła się ceremonia dekoracji, podczas której Nasi zawodnicy odebrali zasłużone medale. Celem imprezy jest popularyzacja kolarstwa jako dyscypliny sportu dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, integracja ze społecznością lokalną, a przede wszystkim podsumowanie efektów szkoleniowych uzyskanych w czasie treningów. 

 

{gallery}/2020_2021/10_2020_mityng_kolarski/{/gallery}

 

 

 

© 2022 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl