Aktualności

W dniach 14 - 18 październiku 2019 r. harcerze z 406 WDH NS "Leśne zwierzęta" wzięli udział w kolejnej edycji projektu "Rytm Życia". Tym razem byli w Waszecie koło Olsztynka w OSW "Perkoz".

 

Tematem przewodnim tegorocznego projektu był Stanisław Moniuszko - życie i jego twórczość. "Ja Ciebie kocham" to tytuł jednej z pieśni Stanisława Moniuszki i jednocześnie tytuł spektaklu, który  harcerze mogli obejrzeć w Teatrze  Jaracza w Olsztynie. W czasie wyjazdu  brali też udział w warsztatch tanecznych i instrumentalnych, w warsztatach emisji głosu. Mnóstwo czasu spędzili też na poznawaniu pięknej okolicy, wędrówkach po lesie oraz pływaniu żaglówką po jeziorze Pluszne Duże.

Było super!

 

 

 

Partnerzy

MEN MKO Biuro Edukacji Szkoła W Ruchu
© 2024 Zespół Szkół Specjalnych nr 85
Wykonanie: Solmedia.pl