24 czerwca 2016 r. był dniem radości, ale i odrobiny smutku. Powitaliśmy wakacje
z uśmiechem, chociaż pożegnanie na dwa miesiące z nauczycielami i kolegami wycisnęło niejedną łezkę.

Czytaj więcej...

9 czerwca 2016 roku 5 -cio osobowa reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w VIII Mazowieckim. Turnieju Bocce Olimpiad Specjalnych w Opactwie. Pogoda dopisała, organizatorzy zadbali o sprawne przeprowadzenie zawodów, a nam pozostało się tylko dobrze bawić.

Czytaj więcej...

1 czerwca 2016 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka uczniowie gimnazjum i szkoły przysposabiającej do pracy bawili się na dyskotece szkolnej.
Prócz swobodnej zabawy tanecznej chętne klasy mogły wcielić się w swoje ulubione gwiazdy estrady i wystąpić w „Mini playback show”.

Czytaj więcej...

Nawet dorośli lubią pluszowe misie a cóż dopiero dzieci. Nic więc dziwnego, że do Dnia Pluszowego Misia uczniowie klas 1 – 3 Szkoły Podstawowej Nr 243 przygotowywali się bardzo starannie. Na zajęciach powstały portrety miśków, z których utworzono imponującą wystawę.

Czytaj więcej...

Akcja "Lato w Mieście" w naszej placówce będzie trwać od 26 czerwca do 08 lipca 2016 r. w godz. 7.00 - 17.00. Wszyscy uczestnicy będą mogli brać udział w różnorodnych zajęciach: artystycznych, sportowych, edukacyjnych
i rozrywkowych przygotowanych przez wychowawców oraz  korzystać z dzielnicowej i miejskiej oferty imprez
i zajęć.Wszystkie zajęcia w ramach Akcji "Lato w Mieście" są bezpłatne.

Czytaj więcej...