Szanowni Państwo!

Kolejne spotkanie w  Klubie Rodzica odbędzie się w dniu 20.04.2015r. (poniedziałek) w sali nr 38 o godz. 17.00.

Zgodnie z ustaleniami z ostatniego spotkania zajmiemy się trudnymi zachowaniami Państwa dzieci – jak je rozumieć, jak sobie z nimi radzić, jak próbować je zmieniać…..

Czytaj więcej...

W dniu 12 lutego 2015 roku uczniowie naszej szkoły bawili się na Balu Walentynkowym, który jak co roku został zorganizowany na cześć św. Walentego – patrona miłości.

Czytaj więcej...

Dnia 16 stycznia 2015 r. odbył się Bal Karnawałowy, zorganizowany przez wychowawców świetlicy. Głównym celem balu było przybliżenie uczniom tradycji i zwyczajów związanych z karnawałem.
W imprezie brali udział uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły przysposabiającej do pracy oraz absolwenci szkoły wraz z nauczycielami. Pani Dyrektor Agnieszka Tymińska oraz pani Anna Jankowska powitały wszystkich uczestników zabawy. Następnie uczniowie klas zaprezentowali swoje karnawałowe przebrania. Jury wyróżniło uczniów trzech klas: 1a, 2a IB gimnazjum. 

Czytaj więcej...

Dnia 09.02.2015r.  uczniowie klas P3a, P3d, P3b, P1b, P1c, GIIIB ZSS Nr 85 pod opieką nauczycieli p. E. Pędzich i p. J. Górskiej uczestniczyli w zajęciach, które odbyły się w Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych  przy ulicy Chełmskiej na aktywnej Wystawie edukacyjnej „PLAN FILMOWY” z wykorzystaniem scenografii z filmu pt „Miasto 44” w reżyserii Jana Komasy. Film, który uczniowie niedawno obejrzeli w kinie wywarł na wszystkich ogromne wrażenie. Ekranizacja Jana Komasy jest hołdem dla wszystkich, którzy walczyli w obronie ojczyzny w Powstaniu Warszawskim.

Czytaj więcej...

Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców, babć, dziadków oraz cioć uczniów naszej szkoły za skorzystanie z zaproszenia udziału w wystawie ozdób bożonarodzeniowych.

Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się swoimi pomysłami i talentami. Wykonane stroiki i ozdoby świąteczne wspaniale dekorowały szkolny korytarz, a następnie wystawione zostały na kiermaszu.

Dzięki zebranym funduszom z ich sprzedaży zakupione będą elementy oświetlenia do reflektorów, wykorzystywanych podczas przedstawień i uroczystości szkolnych.

 Organizatorzy:Bożena Pawlak, Kinga Kasior-Walczak, Kamila Kozak-Gałązka

 

Czytaj więcej...