21 marca (sobota) 2015 r. w godz. 11.00 - 13.00 odbędzie się dzień otwarty dla kandydatów do klasy pierwszej szkoły podstawowej.

Dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 243 im. Eunice Kennedy Shriver w Zespole Szkół Nr 85 serdecznie zapraszają RODZICÓW i DZIECI kończące edukację w przedszkolu na spotkanie "Tak uczymy".

Czytaj więcej...

Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców, babć, dziadków oraz cioć uczniów naszej szkoły za skorzystanie z zaproszenia udziału w wystawie ozdób bożonarodzeniowych.

Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się swoimi pomysłami i talentami. Wykonane stroiki i ozdoby świąteczne wspaniale dekorowały szkolny korytarz, a następnie wystawione zostały na kiermaszu.

Dzięki zebranym funduszom z ich sprzedaży zakupione będą elementy oświetlenia do reflektorów, wykorzystywanych podczas przedstawień i uroczystości szkolnych.

 

Organizatorzy:

Bożena Pawlak

Kinga Kasior-Walczak

Kamila Kozak-Gałązka

 

Dnia 14.01.2015 r. odbyły się Noworoczne Zawody Sportowe. Są one kontynuacją Świątecznych Zawodów Sportowych organizowanych w naszej placówce od ośmiu lat. Celem imprezy było zaangażowanie osób z niepełnosprawnością intelektualną w różne formy aktywności ruchowej, stworzenie możliwości rywalizacji sportowej, integracja uczniów oraz popularyzacja gry w boccia.

Czytaj więcej...

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia 19.12.20014 roku w Zespole Szkół Specjalnych Nr 85 odbyły się Bajkowe Jasełka, które wprowadziły w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.
W przedstawieniu udział wzięli nauczyciele oraz najmłodsi uczniowie z naszej szkoły, którzy wcielili się w znane postacie z bajek.

Czytaj więcej...

W dniu 13.12.2014 r. odbył się jubileuszowy X Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych w miejscowości Wsola koło Radomia.
Celem imprezy była popularyzacja tenisa stołowego wśród osób z niepełnosprawnością intelektualną, zaprezentowanie efektów szkolenia i rozpowszechnianie idei ruchu Olimpiad Specjalnych.

Czytaj więcej...