Dzień 26 kwietnia 2016 r. był prawdziwym świętem dla naszej szkoły. Podobnie jak w latach poprzednich w gościnnych progach Teatru Kamienica odbył się XI Przegląd Małych Form Teatralnych MAGIK. Organizatorem tej imprezy jest ZSS nr 85. Na scenie swoje dokonania artystyczne zaprezentowali artyści z zaprzyjaźnionych szkół, ośrodków kultury. Organizatorów reprezentował zespół RAMINA z przedstawieniem "Siedmiomilowe buty” oraz rozśpiewana grupa uczniów z piosenką  „ Wyciągnij dłoń” ( plus przesympatyczny pies pluszak).

Czytaj więcej...

Dnia 12 kwietnia 2016 roku odbyły się XI Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Celem imprezy była popularyzacja tenisa stołowego wśród uczniów oraz zaprezentowanie umiejętności gry nabytych podczas wychowania fizycznego. Do zawodów stanęło 32 zawodników, którzy rywalizowali  w dwóch grupach: podstawowej i zaawansowanej. Mistrzostwa zostały przeprowadzone systemem rosyjskim: każdy z uczestników meczu miał do rozegrania dwa sety do 11 punktów.

Czytaj więcej...

W dniu 23.03.2016r. odbył się Poranek Wielkanocny, który zgromadził wielu członków szkolnej społeczności. Program artystyczny złożony z dwóch części przypominał ważne prawdy wiary związane ze śmiercią i Zmartwychwstaniem Pana Jezusa. 

Czytaj więcej...

Wzorem lat ubiegłych, przed Świętami Wielkanocnymi, w naszej szkole została zorganizowana wystawa ozdób świątecznych. Rodzice, po raz kolejny, wykazali się ogromną pomysłowością oraz talentami. Efektem tego, było wiele różnorodnych, stworzonych różnymi technikami, przepięknych ozdób. Zdobiły one korytarze, wprowadzając całą społeczność szkolną w nastrój zbliżających się świąt i wzbudzając podziw wszystkich oglądających, za co serdecznie dziękujemy!

Czytaj więcej...

Spotkania z Poezją mają w naszej szkole wieloletnią tradycję. W tym roku hasłem przewodnim była „Magiczna podróż”. W piątek, 11 marca za sprawą artystów ze szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły przysposabiającej do pracy oraz uczestników zespołu rehabilitacyjnego można było odbyć niezwykłe podróże.

Czytaj więcej...