28 listopada – PIĄTEK – w godz. 11.00 – 15.00

Zapraszamy osoby pracujące z małym dzieckiem (żłobki, przedszkola) oraz przedstawicieli instytucji zajmujących się pomocą rodzinom z małym dzieckiem (OPS i PPP) w dzielnicach Śródmieście i Wola.

Czytaj więcej...

Dnia 25.10.2014 r. odbył się w Grójcu XIII Mazowiecki Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych drużyn 5-osobowych. W turnieju wzięła udział sekcja „Elektoralna” działająca przy naszej szkole.

Czytaj więcej...

Dnia 14.10.2014r. w Zespole Szkół Nr 85 odbyła się Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości p. Dyrektor Agnieszka Tymińska podziękowala nauczycielom, pracownikom administracji i obsugi za pracę włożoną w nauczanie i wychowanie uczniów. Wszystkim  życzyła sukcesów w pracy oraz spełnienia marzeń i szczęścia w codziennym życiu.

Czytaj więcej...

04 października 2014r. odbyła się IX edycja Tataspartakiady. Nadrzędnym celem imprezy jest zachęcanie rodzin do zaangażowania się w sportową pasję. Nasi uczniowie wraz z rodzinami uczestniczą w tej imprezie od 2008 roku.

Czytaj więcej...

W dniu 22 września 2014 r. w Zespole Szkół Specjalnych Nr 85 w Warszawie przy ul. Elektoralnej 12/14 odbyły się Integracyjne Igrzyska Sportowe „Razem do zwycięstwa” przy wsparciu Miasta Stołecznego Warszawa.

Czytaj więcej...