Imprezy integracyjne na terenie placu szkolnego, piknik na boisku szkolnym.Nauczanie i terapie inwidualne.Prowadzenie ogródka szkolnego, zajęcia przy pielęgnacji sadzonek warzyw.Uroczystość zakończenia szkoły, uczniowskie przedstawienie tańca Wyjścia na zajęcia poza szkołą w ramach wychowania fizycznego, przykład zajęć z  korzystanie ze sprzętu wodnego.Nauczanie gotowania, czterech uczniów obierających warzywaHipoterapiaWyjście ze szkoły do parku w ramach wychowania fizycznego, rehabilitacja poprzez jazdę na rowerze (trój/czterokołowych)Wyjście ze szkoły w plener, punkt widokowy w parkuTablice Interaktywne, tablica ma funkcje reagowania na dotyk jak Przykład sali nauczania, sześcioro uczniów i nauczyciel.Zooterapia, rehabilacja pod wpływem zwierząt. Przykład dogoterapiiWyjazdy szkolne, przykładowy wyjazd nad morze.Imprezy integracyjne na terenie placu szkolnego, piknik na boisku szkolnym.Zajęcia na pływalni poza szkołą

Chociaż za oknem pogoda nie zdradza jeszcze nadejścia nowej pory roku, my wiemy, że wiosna jest już z nami!  Dziś w całej szkole świętowaliśmy jej nadejście.
Uczniowie rozwiązywali rebusy, zagadki, quizy związane z rozpoczynająca się porą roku. A nauczyciele zrobili uczniom niespodzinkę - przygotowali inscenizację wiersza Jana Brzechwy „Przyjście wiosny”. Jeżeli chcecie dowiedzieć się o co kłóciły się zwierzęta i skąd wiemy, że przychodzi wiosna zapraszamy do obejrzenia filmu :)