Imprezy integracyjne na terenie placu szkolnego, piknik na boisku szkolnym.Nauczanie i terapie inwidualne.Prowadzenie ogródka szkolnego, zajęcia przy pielęgnacji sadzonek warzyw.Uroczystość zakończenia szkoły, uczniowskie przedstawienie tańca Wyjścia na zajęcia poza szkołą w ramach wychowania fizycznego, przykład zajęć z  korzystanie ze sprzętu wodnego.Nauczanie gotowania, czterech uczniów obierających warzywaHipoterapiaWyjście ze szkoły do parku w ramach wychowania fizycznego, rehabilitacja poprzez jazdę na rowerze (trój/czterokołowych)Wyjście ze szkoły w plener, punkt widokowy w parkuTablice Interaktywne, tablica ma funkcje reagowania na dotyk jak Przykład sali nauczania, sześcioro uczniów i nauczyciel.Zooterapia, rehabilacja pod wpływem zwierząt. Przykład dogoterapiiWyjazdy szkolne, przykładowy wyjazd nad morze.Imprezy integracyjne na terenie placu szkolnego, piknik na boisku szkolnym.Zajęcia na pływalni poza szkołą

Za kilka dni Wielkanoc, w związku z tym zachęcamy Wszystkich Państwa, aby wspólnie z dziećmi wykonać świąteczną ozdobę. Wystarczy styropianowe jajko i ….. wyobraźnia twórców. Prezentacja „Wielkanocna ozdoba” jest tylko podpowiedzią dla Państwa, może zainspirować, ale nie trzeba się nią kierować przy wykonywaniu ozdoby.

A kiedy pisanki będą gotowe - czas przygotować świąteczne smakołyki :)

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu i wspólnego wykonania przepysznej wielkanocnej babki. Przepis szybki i łatwy, a zapewniamy efekt przepyszny. Babka jest tradycyjną potrawą wielkanocną i stanowi ważny element na świątecznym stole.

 

 ozdoba1