Imprezy integracyjne na terenie placu szkolnego, piknik na boisku szkolnym.Nauczanie i terapie inwidualne.Prowadzenie ogródka szkolnego, zajęcia przy pielęgnacji sadzonek warzyw.Uroczystość zakończenia szkoły, uczniowskie przedstawienie tańca Wyjścia na zajęcia poza szkołą w ramach wychowania fizycznego, przykład zajęć z  korzystanie ze sprzętu wodnego.Nauczanie gotowania, czterech uczniów obierających warzywaHipoterapiaWyjście ze szkoły do parku w ramach wychowania fizycznego, rehabilitacja poprzez jazdę na rowerze (trój/czterokołowych)Wyjście ze szkoły w plener, punkt widokowy w parkuTablice Interaktywne, tablica ma funkcje reagowania na dotyk jak Przykład sali nauczania, sześcioro uczniów i nauczyciel.Zooterapia, rehabilacja pod wpływem zwierząt. Przykład dogoterapiiWyjazdy szkolne, przykładowy wyjazd nad morze.Imprezy integracyjne na terenie placu szkolnego, piknik na boisku szkolnym.Zajęcia na pływalni poza szkołą

Informujemy, że z przyczyn lokalowych, w Szkole Przysposabiającej do Pracy Nr 5 nie prowadzimy naboru zewnętrznego do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022. Planowane jest utworzenie jednej klasy pierwszej złożonej z absolwentów Szkoły Podstawowej nr 243 wchodzącej w skład naszej placówki (Zespołu Szkół nr 85).
W przypadku pojawienia się wolnych miejsc, będzie istniała możliwość przyjęcia z innych szkół kandydatów do tej klasy. W przypadku ubiegania się o przyjęcie do Szkoły Przysposabiającej do Pracy nr 5 prosimy składać komplet dokumentów do Sekretariatu szkoły (pokój nr 3). Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.