Imprezy integracyjne na terenie placu szkolnego, piknik na boisku szkolnym.Nauczanie i terapie inwidualne.Prowadzenie ogródka szkolnego, zajęcia przy pielęgnacji sadzonek warzyw.Uroczystość zakończenia szkoły, uczniowskie przedstawienie tańca Wyjścia na zajęcia poza szkołą w ramach wychowania fizycznego, przykład zajęć z  korzystanie ze sprzętu wodnego.Nauczanie gotowania, czterech uczniów obierających warzywaHipoterapiaWyjście ze szkoły do parku w ramach wychowania fizycznego, rehabilitacja poprzez jazdę na rowerze (trój/czterokołowych)Wyjście ze szkoły w plener, punkt widokowy w parkuTablice Interaktywne, tablica ma funkcje reagowania na dotyk jak Przykład sali nauczania, sześcioro uczniów i nauczyciel.Zooterapia, rehabilacja pod wpływem zwierząt. Przykład dogoterapiiWyjazdy szkolne, przykładowy wyjazd nad morze.Imprezy integracyjne na terenie placu szkolnego, piknik na boisku szkolnym.Zajęcia na pływalni poza szkołą

W dniach 27.07-07.08.2020 uczniowie naszej Szkoły - zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych Elektoralna - uczestniczyli w obozie sportowym organizowanym przez Mazowiecki Oddział Regionalny Olimpiad Specjalnych.
Program obozu obejmował zajęcia treningowe, a także wycieczki szlakami Tatrzańskiego Parku Narodowego (pod czujnym okiem przewodnika tatrzańskiego).

Byliśmy m.in. na Wielkim Kopieńcu, skałach zwanych Gęsią Szyją, wędrowaliśmy Doliną Kościeliską, Doliną Strążyską, Ścieżką pod i nad Reglami a z Bachledzkiego Wierchu podziwialiśmy przepiękną panoramę Tatr.
Poza tym były wyjścia na pyszne lody, gofry, dyskoteki oraz gry i zabawy……. było SUPER! Wypoczęci i opaleni wróciliśmy do Warszawy. Kolejny obóz już za rok