Imprezy integracyjne na terenie placu szkolnego, piknik na boisku szkolnym.Nauczanie i terapie inwidualne.Prowadzenie ogródka szkolnego, zajęcia przy pielęgnacji sadzonek warzyw.Uroczystość zakończenia szkoły, uczniowskie przedstawienie tańca Wyjścia na zajęcia poza szkołą w ramach wychowania fizycznego, przykład zajęć z  korzystanie ze sprzętu wodnego.Nauczanie gotowania, czterech uczniów obierających warzywaHipoterapiaWyjście ze szkoły do parku w ramach wychowania fizycznego, rehabilitacja poprzez jazdę na rowerze (trój/czterokołowych)Wyjście ze szkoły w plener, punkt widokowy w parkuTablice Interaktywne, tablica ma funkcje reagowania na dotyk jak Przykład sali nauczania, sześcioro uczniów i nauczyciel.Zooterapia, rehabilacja pod wpływem zwierząt. Przykład dogoterapiiWyjazdy szkolne, przykładowy wyjazd nad morze.Boiska szkolne, boisko do koszykówki i boisko do piłki nożnejZajęcia na pływalni poza szkołą

Co robić w domu w czasie kwarantanny? Może uda nam się zrobić, coś na co do tej pory nie starczało nam czasu, np. przeczytać zaległą książkę, obejrzeć ciekawy film? Jedno jest pewne – domowe obowiązki nie znikną. Jak zatem sprawić, aby stanowiły wspaniałą zabawę dla całej rodziny a dla Państwa pociech okazję do nauki wielu rzeczy? Zapraszamy Państwa wraz z całymi rodzinami do udziału w projekcie „Domowe studio kulinarne”.

Zachęcamy do wspólnego przygotowania posiłku dla całej rodziny z zachowaniem zasad zdrowego stylu odżywiania i uwiecznienia tego na zdjęciu.
Następnie prosimy o przesłanie zdjęć wraz z przepisem przygotowywanej potrawy na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z nadesłanych przez Państwa propozycji potraw stworzymy bazę przepisów – naszą szkolną książkę kucharską, która będzie systematycznie aktualizowana
i dostępna dla chętnych na stronie naszej szkoły. Najbardziej aktywnych kucharzy nagrodzimy.

Życzymy pysznej zabawy 😊