Imprezy integracyjne na terenie placu szkolnego, piknik na boisku szkolnym.Nauczanie i terapie inwidualne.Prowadzenie ogródka szkolnego, zajęcia przy pielęgnacji sadzonek warzyw.Uroczystość zakończenia szkoły, uczniowskie przedstawienie tańca Wyjścia na zajęcia poza szkołą w ramach wychowania fizycznego, przykład zajęć z  korzystanie ze sprzętu wodnego.Nauczanie gotowania, czterech uczniów obierających warzywaHipoterapiaWyjście ze szkoły do parku w ramach wychowania fizycznego, rehabilitacja poprzez jazdę na rowerze (trój/czterokołowych)Wyjście ze szkoły w plener, punkt widokowy w parkuTablice Interaktywne, tablica ma funkcje reagowania na dotyk jak Przykład sali nauczania, sześcioro uczniów i nauczyciel.Zooterapia, rehabilacja pod wpływem zwierząt. Przykład dogoterapiiWyjazdy szkolne, przykładowy wyjazd nad morze.Boiska szkolne, boisko do koszykówki i boisko do piłki nożnejZajęcia na pływalni poza szkołą

04 lutego 2020 r. gościliśmy w naszej szkole Pierwsze Damy Polski
i Macedonii Północnej.
Na koniec wizyty, Małżonka Prezydenta Polski  – Pani Agata Kornhauser-Duda zaprosiła nas do Pałacu Prezydenckiego.
W piątek 6 marca 2020 udaliśmy się z wizytą. Program przewidywał zwiedzanie Pałacu Prezydenckiego oraz spotkanie z Pierwszą Damą.

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Kaplicy, która jest miejscem modlitwy Prezydenta, małzonki i ministrów Kancelarii. Na ścianach znajdują się podarunki od papieży, od Jana Pawła II i Benedykta XVI, a także krzyż wycięty z pozostałości po zniszczonych w 2001 roku wieżach World Trade Centre. Następnie byliśmy w Sali Orderu Orła Białego. Kolejnym miejscem była sala Biała. Jest to jedna z najważniejszych sal w Pałacu Prezydenckim. Tu  Prezydent Polski przyjmuje głowy państw i szefów rządów z innych krajów. Sala ta jest także miejscem, w którym Prezydent spotyka się z dziennikarzami. Obok mieści się sala Rokoko.  Tu  Małżonki Prezydentów oczekują na zakończenie rozmów swoich małżonków. Następnie zwiedziliśmy Salę Niebieską, Salę Obrazową, Salę Chorągwianą, Ogród Zmowy. Ok. godziny 13. 00 w Sali Kolumnowej spotkała się z nami  Małżonka Prezydenta Polski. Pani Agata Kornhauser-Duda wspomninała wizytę w naszej szkole.  Pytała uczniów o dyscypliny sportowe, które uprawiają, o zainteresowania i marzenia. Odpowiedziała na wszystkie pytania, które zadaliśmy. Dowiedzieliśmy się, m.in.  jak Pierwsza Dama spędza czas wolny, jakie ma zainteresowania, czy ma zwierzęta, czy chodzi do kina i po zakupy. Na koniec spotkania pani Agata Kornhauser-Duda zaprosiła nas na poczęstunek, otrzymaliśmy upominki. My też przygotowaliśmy niespodziankę -  portret Małżonki Prezydenta. 

Wizyta w Pałacu Prezydenckim