Imprezy integracyjne na terenie placu szkolnego, piknik na boisku szkolnym.Nauczanie i terapie inwidualne.Prowadzenie ogródka szkolnego, zajęcia przy pielęgnacji sadzonek warzyw.Uroczystość zakończenia szkoły, uczniowskie przedstawienie tańca Wyjścia na zajęcia poza szkołą w ramach wychowania fizycznego, przykład zajęć z  korzystanie ze sprzętu wodnego.Nauczanie gotowania, czterech uczniów obierających warzywaHipoterapiaWyjście ze szkoły do parku w ramach wychowania fizycznego, rehabilitacja poprzez jazdę na rowerze (trój/czterokołowych)Wyjście ze szkoły w plener, punkt widokowy w parkuTablice Interaktywne, tablica ma funkcje reagowania na dotyk jak Przykład sali nauczania, sześcioro uczniów i nauczyciel.Zooterapia, rehabilacja pod wpływem zwierząt. Przykład dogoterapiiWyjazdy szkolne, przykładowy wyjazd nad morze.Boiska szkolne, boisko do koszykówki i boisko do piłki nożnejZajęcia na pływalni poza szkołą

W dniach 20.11.2019–20.01.2020 r., w naszej szkole została zorganizowana Ogólnopolska jubileuszowa XX Edycja Ogólnopolska Akcja „Góra Grosza”. W akcji udział wzięli uczniowie z rodzicami oraz nauczyciele. Celem akcji jest wspieranie najbardziej potrzebujących dzieci z Domów Dziecka i  najuboższych rodzin. Od wielu lat akcji „Góra Grosza” towarzyszy konkurs „Ekologiczna Skarbonka”.

Tematem przewodnim tegorocznych skarbonek był motyw świąteczny. Pomysłów nie zabrakło, również w tym roku powstało wiele fantastycznych skarbonek. Wszystkie zostały zaprezentowane na wystawie na korytarzu szkolnym, gdzie wszyscy mogliśmy je podziwiać. Świadomość i radość dzielenia się z innymi oraz zbieranie monet do skarbonek przez siebie wykonanych bardzo zachęciło uczniów, dzięki temu w tym roku zebraliśmy kwotę: 500 zł, którą przekazaliśmy organizatorowi akcji - Fundacji NASZ DOM.

Za każdy grosz dziękujemy w imieniu dzieci, którym pomagamy.