W środę 20 lutego w naszej szkole odbył się corocznie organizowany bal karnawałowy. Tegorocznym motywem przewodnim balu było hasło „MIŁOŚĆ W ZAKOPANEM”.

Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkich uczniów. Tego dnia szkolna sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową przystrojoną balonami, serpentynami oraz motywami górskimi. Wcześniej uczniowie z każdej klasy na swoich zajęciach edukacyjnych przygotowali piękne serca, które także posłużyły do dekoracji sali. Zjawiskowy wygląd sali, wprowadził uczniów w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy.

 Uczniowie i pracownicy szkoły przebrani w kolorowe stroje, wcielili się w postaci góralek górali, turystów, pastuszków, owiec i psów pasterskich. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami,a zwycięzcy byli nagradzani słodkościami i nagrodami rzeczowymi. Najważniejszą chwilą dla wszystkich uczestników balu była prezentacja z góralskim przytupem strojów karnawałowych. Wszystkie klasy oraz pracownicy szkoły prezentowali swoje balowe przebrania przed jury, które wyłoniło zwycięzców. Laureaci zostali nagrodzeni drobnymi niespodziankami i dyplomami uznania. W czasie przerw uczniowie mieli czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Muzyka płynąca z głośników inspirowała wszystkich do szalonej zabawy. Uczniowie pełni pozytywnej energii tańczyli do znanych utworów puszczanych przez profesjonalnego DJ-a tworząc pary, koła oraz korowody. Z uśmiechem na ustach uczniowie tańczyli i śpiewali teksty znanych im hitów takich jak „Miłość w Zakopanem” czy „Czerwone korale”.Niestety radosna zabawa musiała się kiedyś skończyć. Szczęśliwi i pełni wrażeń uczniowie z żalem opuszczali salę balową. Szkoda, że następny bal dopiero za rok ….